Jdi na obsah Jdi na menu
 


VÝSLEDKY 2. Ročníku SVITAVA KROS 2010 Hlavní kategorie běh na 8 500m

7. 6. 2010
Výsledky 2. ročníku Svitava Kros   Doubravice 5.6.2010
pořadí start. PŘIJMENÍ Jméno rok oddíl-klub výsledný kategorie pořadí 
v cíli číslo     naroz   čas   v kateg.
1. 53 Pukl Rostislav 1982 Univerzita Brno 0:30:40 Muži 1.
2. 60 Křenek Jan 1984 Bořitov 0:31:16 Muži 2.
3. 73 Macura Jan 1972 Kola Novák 0:32:25 Muži 3.
4. 45 Bezrouk Jiří 1962 Křtiny 0:32:47 Veteráni I. 1.
5. 64 Dvořák Jaromír 1968 ASK Blansko 0:32:53 Veteráni I. 2.
6. 54 Stloukal Jaroslav 1968 ART Adamov 0:33:01 Veteráni I. 3.
7. 50 Nožka Jiří 1963 Dino Ivančice 0:33:53 Veteráni I. 4.
8. 61 Balúch Pavel 1986 Blansko 0:34:06 Muži 4.
9. 74 Králík Pavel 1988 Vavřinec 0:34:14 Muži 5.
10. 69 Vrtílka Jiří 1980 Blansko 0:34:49 Muži 6.
11. 63 Tihon Jakub 1991 Blansko 0:35:03 Junior 1.
12. 43 Kunc Josef 1960 LRS Vyškov 0:35:05 Veteráni II. 1.
13. 71 Hájek Ivoš 1961 Doubravice 0:35:14 Veteráni I. 5.
14. 39 Grün Vojtěch 1992 Okrouhlá 0:35:40 Junior 2.
15. 62 Haresta Petr 1986 Blansko 0:35:59 Muži 7.
16. 68 Barešová Milada 1975 Kunštát 0:36:03 Ženy 1.
17. 25 Komárková Zdeňka 1974 Olešnice 0:36:05 Ženy 2.
18. 41 Grün Gustav 1968 Okrouhlá 0:36:36 Veteráni I. 6.
19. 55 Klepal Petr 1966 Blansko 0:36:49 Veteráni I. 7.
20. 49 Patočka Petr 1963 Dino Ivančice 0:37:20 Veteráni I. 8.
21. 52 Zoubek Karel 1960 Vanovice 0:37:33 Veteráni II. 2.
22. 56 Juránek Stanislav 1956 Orel Židenice 0:37:43 Veteráni II. 3.
23. 57 Daněk Milan 1962 Kola Novák 0:38:11 Veteráni I. 9.
24. 65 Šperka Oldřich 1956 Jedovnice 0:38:31 Veteráni II. 4.
25. 58 Žákovská Alena 1962 Kola Novák 0:38:51 Ženy 3.
26. 66 Veselý Prokop 1969 Kunštát 0:39:00 Veteráni I. 10.
27. 33 Štrof Jakub 1989 Doubravice 0:40:19 Junior 3.
28. 47 Pešlová Alena 1983 AAC Brno 0:40:55 Ženy 4.
29. 8 Petečelová Lucie 1981 Doubravice 0:41:37 Ženy 5.
30. 59 Barák Jiří 1993 Valchov 0:42:58 Junior 4.
31. 70 Málek Leoš 1993 Doubravice 0:42:59 Junior 5.
32. 67 Stráník Aleš 1950 Blansko 0:44:42 Veteráni III. 1.
33. 75 Vymazal Jiří 1974 Rájec Jestřebí 0:46:59 Muži 8.
34. 72 Růžička Bohuslav 1946 SC Ráječko 0:47:19 Veteráni III. 2.
35. 46 Navrátilová Tereza 1992 Rájec Jestřebí 0:48:07 Ženy 6.
36. 48 Charvát Jan 1980 Extreme Life Adamov 0:49:37 Muži 9.
37. 3 Dražan Libor 1960 Kuničky 0:57:02 Veteráni II. 5.
38.                
39.                
40.                
41.                
42.                
43.                
  Startér: Kuběna Zdeněk     Počasí:  Slunečno + 23
  Časoměřič: Kocman Petr     Délka trati- 8 460 m  
  Zapisovatel: Kocmanová S., Kubíková H. a T.      
  Výsledky zpracoval: Tenorová Kateřina   ředitel závodu:  Hájek Ivoš
                 
                 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář